SerwisKIA, HYUNDAI

Serwis samochodów KIA, HYUNDAI

Jesteśmy niezależnym serwisem Kia oraz Hyundai. Nasz punkt zlokalizowany jest w dogodnym punkcie Warszawy – przy ul. Połczyńskiej 82 na Bemowie. Z branżą motoryzacyjną jesteśmy związani już od prawie dwudziestu lat. Wiele lat autoryzacji (w tym marki Kia) pozwoliło stworzyć profesjonalną bazę serwisową. Dysponujemy sprzętem diagnostycznym, odpowiednimi narzędziami, specjalistycznym oprogramowaniem komputerowym oraz fachową dokumentacją techniczną.

W ofercie posiadamy pełen zakres prac, które pozwolą zadbać o auto, usunąć usterki i cieszyć się bezawaryjną eksploatacją przez wiele lat. Wśród świadczonych usług znalazły się przeglądy okresowe wszystkich modeli Kia i Hyundai, usługi z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej, diagnostyka komputerowa. Wykonujemy również przeglądy aut używanych przed zakupem.

Wszystkie naprawy wykonujemy sprawnie, fachowo i solidnie w oparciu o zalecenia producenta oraz wieloletnie doświadczenie w branży mechaniki pojazdowej. Klientom pomagamy dobrać najbardziej ekonomiczne rozwiązania, podpowiadamy, czy lepiej zdecydować się na wymianę części, czy ich regenerację.

Profesjonalna obsługa samochodów Kia i Hyundai w Warszawie – zapraszamy do serwisu.

Priorytetem naszym jest zapewnienie Klientom bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy.

+48 22 666 31 90

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Przestrzeganie zasad regularnej obsługi serwisowej chroni przed niespodziewana awarią.