Oferta

Naszą specjalnością są przeglądy i naprawy pogwarancyjne samochodów marek Kia oraz Hyundai. W branży motoryzacyjnej działamy już prawie 20 lat. Wyróżnikiem serwisu jest wieloletnie doświadczenie autoryzacyjne (w tym w obsłudze marki Kia), które pozwoliło nam zgromadzić bogate zaplecze techniczne obejmujące komputery diagnostyczne, przyrządy pomiarowe oraz inne narzędzia usprawniające wykrywanie i usuwanie usterek.

Przeglądy sezonowe Kia i Hyundai w Warszawie

Dokonujemy przeglądów sezonowych wszystkich modeli Kia i Hyundai. Nasi technicy przestrzegają zaleceń producenckich zawartych w książkach serwisowych, dopasowując kroki przeglądu do rodzaju i pojemności silnika oraz wieku auta (rocznik, przebieg). Takie procedury pozwalają szybko i precyzyjnie wykonać wszystkie prace.

Mechanika pojazdowa od A do Z

Podstawę oferty stanowi diagnostyka usterek i naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej. W serwisie dokonujemy naprawy i wymiany silników, układów kierowniczych, hamulców, sprzęgieł kół dwumasowych, zawieszeń, przegubów, układów chłodzenia, układów wydechowych oraz innych podzespołów. Bogate doświadczenie w pracy z pojazdami Kia i Hyundai pozwoliło naszym pracownikom poznać specyfikę budowy silników oraz innych podzespołów samochodów z tej grupy.

Posiadamy dostęp do części fabrycznych i tańszych zamienników, a nasz pracownik zawsze pomaga Klientowi dobrać rozwiązanie dopasowane do budżetu Klienta. Dostęp do specjalistycznych narzędzi i bogate doświadczenie pozwalają nam zaoferować ekonomiczną regenerację wielu części.

Szeroka gama usług dodatkowych

W ofercie warszawskiego serwisu Kia i Hyundai dostępne są także usługi z zakresu diagnostyki komputerowej, napraw elektromechaniki oraz pomiarów zbieżności kół wraz z ustawieniami geometrii. Dodatkowo prowadzimy serwis klimatyzacji, wymieniamy i przechowujemy opony oraz zajmujemy się przeglądem aut używanych przed zakupem (ze wskazaniem usterek oraz szacunkowych kosztów ich usunięcia).

Przeglądyokresowe sezonowe

Co roku lub co 15 tys. przejechanych km, zapraszamy na przeglądy sezonowe. Oferujemy przeglądy samochodów Kia i Hyundai w Warszawie, które opieramy o zalecenia producentów. Jesteśmy niezależnym serwisem, dlatego oferta obejmuje usługi pogwarancyjne.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup auta na rynku wtórnym, ale obawiasz się nieuczciwych pośredników i przepłacania za pojazd z wyeksploatowanymi podzespołami? Serwis samochodów Kia i Hyundai w Warszawie pomoże Ci uniknąć pułapek i nie przepłacać niepotrzebnie za auto.

Mechanikapojazdowa

Serwis Kia i Hyundai w Warszawie specjalizuje się w mechanice pojazdowej, wykonujemy naprawy pogwarancyjne dla wszystkich modeli, bogate zaplecze techniczne, dostęp do specjalistycznych schematów oraz prawie 20-letnia tradycja branżowa pozwalają na szybką naprawę nawet skomplikowanych usterek.

Naprawyzawieszenia

W serwisie niezależnym Kia i Hyundai przy ul Połczyńskiej 82 w Warszawie wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia, gwarantujemy najwyższą precyzję wykonania w niewygórowanych cenach, stosujemy części fabryczne i tańsze zamienniki – rozwiązanie dobieramy wspólnie Klientem, w oparciu o budżet pr

Wymianyrozrządu

Serwis pogwarancyjny samochodów Kia i Hyundai w Warszawie oferuje wymiany rozrządów silnika. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze samochodów marki Kia, dlatego nasi technicy bardzo dobrze znają specyfikę budowy rozrządów i silników z tej grupy.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z naszych usług serwisowych jest diagnostyka i wymiana sprzęgieł i kół dwumasowych. Zapewniamy obsługę pogwarancyjną samochodów marki Kia i Hyundai. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam szybko wykryć usterkę i dokonać jej wymiany lub naprawy.

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się naprawami i wymianą silników we wszystkich modelach aut Kia oraz Hyundai. Działamy jako niezależny serwis samochodowy w Warszawie, który czerpie doświadczenie z wieloletnich autoryzacji (m.in. marki Kia).

Naprawyukładów kierowniczych

W serwisie samochodów Kia i Hyundai w Warszawie dostępne są naprawy układów kierowniczych. Zapraszamy osoby prywatne i firmy do korzystania z kompleksowych usług obejmujących przeglądy, diagnostykę usterek i naprawę lub wymianę zużytych podzespołów.

Geometria

W niezależnym serwisie Kia i Hyundai w Warszawie można wykonać pomiary zbieżności kół oraz ustawienia geometrii. Obsługujemy osoby indywidualne oraz firmy, a dla stałych Klientów serwisu przygotowujemy atrakcyjne promocje i zniżki.

Naprawyukładów hamulcowych

W zakresie świadczonych usług serwisowych posiadamy naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Kia, oraz Hyundai. Obsługujemy wszystkie modele bazując na tradycji autoryzacyjnej (wieloletnia autoryzacja Kia).

Regularne przeglądy hamulców

Naprawyukładów chłodzenia

W zakresie obsługi serwisowej samochodów Kia i Hyundai w Warszawie znalazła się naprawa układów chłodzenia. Jesteśmy niezależnym serwisem, który czerpie jednak wiedzę z wieloletnich autoryzacji i dysponuje bogatym zapleczem technicznym, pozwalającym na w pełni profesjonalną obsługę.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie Kia i Hyundai w Warszawie dostępne są przeglądy oraz naprawy klimatyzacji samochodowej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do sprawdzania szczelności układu oraz uzupełniania poziomu czynnika chłodzącego. Zapewniamy kompleksową obsługę.

Naprawyukładów wydechowych

Wśród usług niezależnego serwisu Kia oraz Hyundaia w Warszawie dostępne są naprawy i wymiany układów wydechowych. Zapewniamy solidną obsługę, fachowe doradztwo.

Nieprawidłowości układu wydechowego – podstawowe objawy

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy wymianę przegubów i półosi w samochodach Kia i Hyundai w Warszawie, obecnie działamy jako serwis niezależny wykonujący naprawy pogwarancyjne, ale wieloletnie doświadczenie w obsłudze pojazdów marki Kia oraz tradycje autoryzacyjne pozwoliły nam stworzyć bardzo bogate zaplecze techniczne

Diagnostykakomputerowa

Jedną z usług dostępnych w serwisie Kia i Hyundai w Warszawie jest diagnostyka komputerowa. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem diagnostycznym i pomiarowym oraz specjalistycznym oprogramowaniem, ponieważ serwis posiadał wieloletnią tradycję autoryzacyjną (obsługiwaliśmy m.in. markę Kia).