Serwis- Hyundai

Hyundai Group to koncern motoryzacyjny z Południowej Korei, którego początki sięgają 1947 roku.

Historia Hyundaia

Firma powstała w 1947 roku jako Hyundai Engeenering and Construction – przedsiębiorstwo budowlane, które szybko podbiło południowokoreański rynek. Jej twórcą był Chung Ju-Young. Z sektorem motoryzacyjnym Hyundai Group związała się w 1967 roku, tworząc oddzielną spółkę Hyundai Motor Company. W 1968 roku spółka podpisała umowę z Fordem. Pierwszy samochód pod marką Hyundai na rynek trafił dopiero w 1974 roku – był to model Pony zaprezentowany podczas targów w Turynie. W 1975 roku model ten trafił do sprzedaży komercyjnej. W 1980 roku premierę miał model Granada i Mark V. 5 lat później na rynku pojawił się Hyundai Excel. W 1985 roku spółka wyprodukowała model Grandeur, a 3 lata później Sonata. W roku 1990 marka zaprojektowała linię sportową – Hyundai Scoupe zdobył duże zainteresowanie. Od 1994 roku produkowany był Accent.

W 1999 roku firma przejęła akcję marki Kia, tworząc koncern Hyundai Kia Automotive Group. W Polsce samochody tego południowokoreańskiego producenta dostępne są od 1993 roku. Duże zainteresowanie zdobyły Hyundai Elantra, Veloster, Santa Fe (od 2001) oraz Tucson (SUV).

Serwis samochodów Hyundai w Warszawie

Prowadzimy niezależny serwis samochodów Hyundai w Warszawie obsługujący wszystkie modele tej marki. Zakres usług obejmuje pogwarancyjne przeglądy sezonowe, mechanikę pojazdową, diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniki.

Nasi technicy naprawiają i wymieniają silniki, rozrządy, sprzęgła, koła dwumasowe, hamulce. Zajmujemy się naprawami zawieszeń, elementów układu kierowniczego, chłodzenia i wydechowego. Zapraszamy do serwisu klimatyzacji oraz na pomiary zbieżności kół i ustawienia geometrii.

W ofercie posiadamy przeglądy samochodów używanych Hyundai przed zakupem – pomagamy Klientom uniknąć nieuczciwych sprzedawców, ocenić wartość rynkową i stan techniczny auta, aby zakup na rynku wtórnym okazał się trafioną decyzją.

Jakie modele serwisujemy?

W serwisie obsługujemy wszystkie modele samochodów marki Hyundai. Zapraszamy między innymi właścicieli Hyundaia:

• i10,
• i20,
• i30,
• i35
• Santa Fe,
• Tucson,
• Elantra,
• I inne

Pogwarancyjny serwis Hyundai w Warszawie – przeglądy okresowe, solidne naprawy, diagnostyka komputerowa.

Przeglądyokresowe sezonowe

Co roku lub co 15 tys. przejechanych km, zapraszamy na przeglądy sezonowe. Oferujemy przeglądy samochodów Kia i Hyundai w Warszawie, które opieramy o zalecenia producentów. Jesteśmy niezależnym serwisem, dlatego oferta obejmuje usługi pogwarancyjne.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup auta na rynku wtórnym, ale obawiasz się nieuczciwych pośredników i przepłacania za pojazd z wyeksploatowanymi podzespołami? Serwis samochodów Kia i Hyundai w Warszawie pomoże Ci uniknąć pułapek i nie przepłacać niepotrzebnie za auto.

Mechanikapojazdowa

Serwis Kia i Hyundai w Warszawie specjalizuje się w mechanice pojazdowej, wykonujemy naprawy pogwarancyjne dla wszystkich modeli, bogate zaplecze techniczne, dostęp do specjalistycznych schematów oraz prawie 20-letnia tradycja branżowa pozwalają na szybką naprawę nawet skomplikowanych usterek.

Naprawyzawieszenia

W serwisie niezależnym Kia i Hyundai przy ul Połczyńskiej 82 w Warszawie wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia, gwarantujemy najwyższą precyzję wykonania w niewygórowanych cenach, stosujemy części fabryczne i tańsze zamienniki – rozwiązanie dobieramy wspólnie Klientem, w oparciu o budżet pr

Wymianyrozrządu

Serwis pogwarancyjny samochodów Kia i Hyundai w Warszawie oferuje wymiany rozrządów silnika. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze samochodów marki Kia, dlatego nasi technicy bardzo dobrze znają specyfikę budowy rozrządów i silników z tej grupy.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z naszych usług serwisowych jest diagnostyka i wymiana sprzęgieł i kół dwumasowych. Zapewniamy obsługę pogwarancyjną samochodów marki Kia i Hyundai. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam szybko wykryć usterkę i dokonać jej wymiany lub naprawy.

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się naprawami i wymianą silników we wszystkich modelach aut Kia oraz Hyundai. Działamy jako niezależny serwis samochodowy w Warszawie, który czerpie doświadczenie z wieloletnich autoryzacji (m.in. marki Kia).

Naprawyukładów kierowniczych

W serwisie samochodów Kia i Hyundai w Warszawie dostępne są naprawy układów kierowniczych. Zapraszamy osoby prywatne i firmy do korzystania z kompleksowych usług obejmujących przeglądy, diagnostykę usterek i naprawę lub wymianę zużytych podzespołów.

Geometria

W niezależnym serwisie Kia i Hyundai w Warszawie można wykonać pomiary zbieżności kół oraz ustawienia geometrii. Obsługujemy osoby indywidualne oraz firmy, a dla stałych Klientów serwisu przygotowujemy atrakcyjne promocje i zniżki.

Naprawyukładów hamulcowych

W zakresie świadczonych usług serwisowych posiadamy naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Kia, oraz Hyundai. Obsługujemy wszystkie modele bazując na tradycji autoryzacyjnej (wieloletnia autoryzacja Kia).

Regularne przeglądy hamulców

Naprawyukładów chłodzenia

W zakresie obsługi serwisowej samochodów Kia i Hyundai w Warszawie znalazła się naprawa układów chłodzenia. Jesteśmy niezależnym serwisem, który czerpie jednak wiedzę z wieloletnich autoryzacji i dysponuje bogatym zapleczem technicznym, pozwalającym na w pełni profesjonalną obsługę.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie Kia i Hyundai w Warszawie dostępne są przeglądy oraz naprawy klimatyzacji samochodowej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do sprawdzania szczelności układu oraz uzupełniania poziomu czynnika chłodzącego. Zapewniamy kompleksową obsługę.

Naprawyukładów wydechowych

Wśród usług niezależnego serwisu Kia oraz Hyundaia w Warszawie dostępne są naprawy i wymiany układów wydechowych. Zapewniamy solidną obsługę, fachowe doradztwo.

Nieprawidłowości układu wydechowego – podstawowe objawy

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy wymianę przegubów i półosi w samochodach Kia i Hyundai w Warszawie, obecnie działamy jako serwis niezależny wykonujący naprawy pogwarancyjne, ale wieloletnie doświadczenie w obsłudze pojazdów marki Kia oraz tradycje autoryzacyjne pozwoliły nam stworzyć bardzo bogate zaplecze techniczne

Diagnostykakomputerowa

Jedną z usług dostępnych w serwisie Kia i Hyundai w Warszawie jest diagnostyka komputerowa. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem diagnostycznym i pomiarowym oraz specjalistycznym oprogramowaniem, ponieważ serwis posiadał wieloletnią tradycję autoryzacyjną (obsługiwaliśmy m.in. markę Kia).