Serwis- Kia

Kia Motors wywodzi się od Kyungsung Precision Industry – południowokoreańskiego przedsiębiorstwa założonego w 1944 roku. Początkowo firma produkowała części do rowerów oraz rowery. W 1961 roku z taśm produkcyjnych zeszły motocykle. Z branżą samochodową firmą związała się dopiero w 1971 roku, uruchamiając produkcję pojazdów ciężarowych. W 1974 roku Kia wprowadziła na rynek pierwszy model auta osobowego – była to Brisa. Obecną nazwę (Kia Motors) przedsiębiorstwo przyjęło w roku 1990. Na rynek europejski samochody Kia trafiły w 1992 roku. W Polsce marka obecna jest od 1995 roku (początkowo jako BP Motors, a od 1997 roku jako Kia Motors).

Najbardziej znane modele tej marki to: Kia, Cee’d (premiera w 2006 roku), Kia Picanto (2003), Kia Rio (1999), Kia Soul (2009), Kia Optima (2001), Kia Venga (2009) oraz Kia Sportage (1993) i Kia Sorento (2003).

Serwis Kia w Warszawie

Świadczymy usługi serwisowe samochodów Kia. Jesteśmy serwisem niezależnym, który zajmuje się przeglądami i naprawami pogwarancyjnymi, ale w codziennej pracy wykorzystujemy bazę narzędzi i sprzętu zgromadzoną podczas obsługi autoryzacyjnej Kia. Nasi technicy pracują w oparciu o dokumentację techniczną oraz zalecenia producentów.

Podstawę oferty stanowi mechanika pojazdowa. Naprawiamy układy kierownicze, wydechowe i chłodzenia, hamulce, sprzęgła, koła dwumasowe, przeguby półosi, zawieszenia oraz silniki. Posiadamy dostęp do części fabrycznych oraz tańszych zamienników gwarantowanej jakości. Wiele elementów jesteśmy w stanie zregenerować.

Zaawansowany sprzęt i oprogramowanie pozwala na precyzyjne naprawy i diagnostykę. Dodatkowo prowadzimy serwis klimatyzacji, oraz zajmujemy się pomiarami zbieżności kół i ustawieniami geometrii.

W serwisie dostępne są także przeglądy samochód używanych Kia przed zakupem – naszym Klientom pomagamy ocenić stan techniczny pojazdu i poznać przeszłość wypadkową (m.in. na podstawie pomiarów powłoki lakierniczej). Możemy przygotować także wstępny kosztorys remontu.

Jakie modele serwisujemy?

W serwisie obsługujemy wszystkie modele marki Kia. Zapraszamy m.in. właścicieli Kia:
• Picanto,
• Venga,
• Optima,
• Sportage,
• Carens,
• Cee’d,
• Sorento,
• Rio.
• I inne

Niezależny serwis Kia w Warszawie – zapraszamy do naszego punktu przy ul. Połczyńskiej 82.

Przeglądyokresowe sezonowe

Co roku lub co 15 tys. przejechanych km, zapraszamy na przeglądy sezonowe. Oferujemy przeglądy samochodów Kia i Hyundai w Warszawie, które opieramy o zalecenia producentów. Jesteśmy niezależnym serwisem, dlatego oferta obejmuje usługi pogwarancyjne.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup auta na rynku wtórnym, ale obawiasz się nieuczciwych pośredników i przepłacania za pojazd z wyeksploatowanymi podzespołami? Serwis samochodów Kia i Hyundai w Warszawie pomoże Ci uniknąć pułapek i nie przepłacać niepotrzebnie za auto.

Mechanikapojazdowa

Serwis Kia i Hyundai w Warszawie specjalizuje się w mechanice pojazdowej, wykonujemy naprawy pogwarancyjne dla wszystkich modeli, bogate zaplecze techniczne, dostęp do specjalistycznych schematów oraz prawie 20-letnia tradycja branżowa pozwalają na szybką naprawę nawet skomplikowanych usterek.

Naprawyzawieszenia

W serwisie niezależnym Kia i Hyundai przy ul Połczyńskiej 82 w Warszawie wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia, gwarantujemy najwyższą precyzję wykonania w niewygórowanych cenach, stosujemy części fabryczne i tańsze zamienniki – rozwiązanie dobieramy wspólnie Klientem, w oparciu o budżet pr

Wymianyrozrządu

Serwis pogwarancyjny samochodów Kia i Hyundai w Warszawie oferuje wymiany rozrządów silnika. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze samochodów marki Kia, dlatego nasi technicy bardzo dobrze znają specyfikę budowy rozrządów i silników z tej grupy.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z naszych usług serwisowych jest diagnostyka i wymiana sprzęgieł i kół dwumasowych. Zapewniamy obsługę pogwarancyjną samochodów marki Kia i Hyundai. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam szybko wykryć usterkę i dokonać jej wymiany lub naprawy.

Naprawyi wymiany silników

Zajmujemy się naprawami i wymianą silników we wszystkich modelach aut Kia oraz Hyundai. Działamy jako niezależny serwis samochodowy w Warszawie, który czerpie doświadczenie z wieloletnich autoryzacji (m.in. marki Kia).

Naprawyukładów kierowniczych

W serwisie samochodów Kia i Hyundai w Warszawie dostępne są naprawy układów kierowniczych. Zapraszamy osoby prywatne i firmy do korzystania z kompleksowych usług obejmujących przeglądy, diagnostykę usterek i naprawę lub wymianę zużytych podzespołów.

Geometria

W niezależnym serwisie Kia i Hyundai w Warszawie można wykonać pomiary zbieżności kół oraz ustawienia geometrii. Obsługujemy osoby indywidualne oraz firmy, a dla stałych Klientów serwisu przygotowujemy atrakcyjne promocje i zniżki.

Naprawyukładów hamulcowych

W zakresie świadczonych usług serwisowych posiadamy naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Kia, oraz Hyundai. Obsługujemy wszystkie modele bazując na tradycji autoryzacyjnej (wieloletnia autoryzacja Kia).

Regularne przeglądy hamulców

Naprawyukładów chłodzenia

W zakresie obsługi serwisowej samochodów Kia i Hyundai w Warszawie znalazła się naprawa układów chłodzenia. Jesteśmy niezależnym serwisem, który czerpie jednak wiedzę z wieloletnich autoryzacji i dysponuje bogatym zapleczem technicznym, pozwalającym na w pełni profesjonalną obsługę.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie Kia i Hyundai w Warszawie dostępne są przeglądy oraz naprawy klimatyzacji samochodowej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do sprawdzania szczelności układu oraz uzupełniania poziomu czynnika chłodzącego. Zapewniamy kompleksową obsługę.

Naprawyukładów wydechowych

Wśród usług niezależnego serwisu Kia oraz Hyundaia w Warszawie dostępne są naprawy i wymiany układów wydechowych. Zapewniamy solidną obsługę, fachowe doradztwo.

Nieprawidłowości układu wydechowego – podstawowe objawy

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy wymianę przegubów i półosi w samochodach Kia i Hyundai w Warszawie, obecnie działamy jako serwis niezależny wykonujący naprawy pogwarancyjne, ale wieloletnie doświadczenie w obsłudze pojazdów marki Kia oraz tradycje autoryzacyjne pozwoliły nam stworzyć bardzo bogate zaplecze techniczne

Diagnostykakomputerowa

Jedną z usług dostępnych w serwisie Kia i Hyundai w Warszawie jest diagnostyka komputerowa. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem diagnostycznym i pomiarowym oraz specjalistycznym oprogramowaniem, ponieważ serwis posiadał wieloletnią tradycję autoryzacyjną (obsługiwaliśmy m.in. markę Kia).