NaprawyMechaniczne

Serwis Kia i Hyundai w Warszawie specjalizuje się w mechanice pojazdowej. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne dla wszystkich modeli. Bogate zaplecze techniczne, dostęp do specjalistycznych schematów oraz prawie 20-letnia tradycja branżowa pozwalają na szybką naprawę nawet skomplikowanych usterek.

Pomożemy Ci zadbać o stan auta

Samochód eksploatowany jest w różnych warunkach zewnętrznych, a jego praca zależy od stanu poszczególnych części, które ze sobą współpracują. Dobry stan mechaniczny auta zapewnia bezawaryjność, bezpieczeństwo na drodze i komfort jazdy, a zarazem podnosi wartość pojazdu. Regularne przeglądy i naprawy mechaniczne pozwalają na bezproblemową eksploatację auta.

Uszkodzone sprzęgło często prowadzi do zniszczenia skrzyni biegów, efektem przetartych przegubów bywa uszkodzenie półosi, a przecieki chłodnicy mogą doprowadzić do zatarcia silnika. W serwisie sprawdzamy stan poszczególnych części i wymieniamy je na nowe lub regenerujemy. W ten sposób zapobiegamy zużywaniu się kolejnych podzespołów, które współpracują w uszkodzonymi elementami.

Kompleksowa mechanika pojazdowa w Warszawie – obsługujemy wszystkie modele marki Hyundai i Kia

Zakres usług serwisu obejmuje szeroki wybór napraw mechanicznych. Diagnozujemy usterki i zajmujemy się wymianą uszkodzonych części. Stosujemy podzespoły fabryczne oraz tańsze części zamienne (rozwiązanie dobieramy wspólnie z Klientem). Gdy jest to możliwe, dokonujemy regeneracji, co pozwala znacznie obniżyć koszty napraw.

Oferta obejmuje naprawy i wymianę sprzęgieł i kół dwumasowych, przegubów półosi, układów kierowniczych, wydechowych i chłodzenia, hamulców, zawieszeń. Wykonujemy również naprawy i wymiany silników samochodowych.

Podczas napraw mechanicznych, kierujemy się zaleceniami producentów, a dostęp do szczegółowych schematów budowy samochodów Kia i Hyundai, pozwala naszym technikom na sprawną wymianę wszystkich części. Naprawy mechaniczne możemy połączyć z diagnostyką komputerową i naprawami elektromechanicznymi.

+48 22 666 31 90

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Przestrzeganie zasad regularnej obsługi serwisowej chroni przed niespodziewana awarią.